Zawodnicy UKS Wodnika Tychy nie próżnują. Podczas startu w Pucharze Silesia zdobyli swoje kolejne medale, a w najbliższy weekend startują w Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego.

Tyszanie prowadzeni przez Marka Mroza spisali się dobrze, przywożąc z zawodów dwa brązowe medale. Zawodnicy UKS Wodnika 29 Tychy jednak zdobyli kolejne doświadczenia, co na pewno dalej będzie procentować.

16559406_1468361783182725_358243576_n

Do finałowych startów dostała się Anna Zawadzka i Kamil Ogorzałek. Drugiemu nie udało się wywalczyć medalu, ale na podium znalazła się tyszanka. Anna Zawadzka wywalczyła łącznie dwa brązowe medale. Pierwszy zdobyła na dystansie 100 m stylem dowolnym. Drugi zaś na 200 m st. dowolnym, gdzie była bardzo blisko srebra.

Teraz tyszanie szykują się do startu w Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego, gdzie będą mieli startować na najładniejszym i najlepszym basenie w kraju.