Kolejnej porażki doznał zespół OKS JUWe Tychy. Tyszanie do przerwy prowadzili w Katowicach, by ostatecznie przegrać 1:6.

Zespół Henryka Szafrańskiego do meczu ze Spartą podchodził jako zdecydowany dostarczyciel punktów. Pierwsza połowa więc mogła zaskoczyć zebranych kibiców.

Tyszanie po golu Piotra Haśnika wyszli na prowadzenie. Choć to gospodarze prowadzili grę i dłużej utrzymywali się przy piłce to OKS JUWe schodził na przerwę z dodatnim bilansem bramkowym.

juwe

Po zmianie stron gospodarze jednak przyspieszyli i… zdemolowali tyszan. Sparta ciągle grała na połowie gości, wykorzystując niemal każdą okazję podbramkową. Tyszanie również popełniali błędy i dawali sobie łatwo strzelać gole.

Sparta Katowice – OKS JUWe Tychy 6:1 (0:1). Bramka: P. Haśnik.
OKS JUWe: Szkudło – Woźniak, Gorki, Wendreński, Nyga – Haśnik, Firlej, Kaczmarczyk (62. Łukasz Gąsior), Kryla, Pomietło (72. Jakub Woźniak) – Adrian Gąsior.