Rezerwa GKS Tychy rozegrała ostatni sparing, w którym pokonała juniorów APN GKS Tychy 1:0. W zespole GKS zagrali m.in. Piotr Holewa i Łukasz Krzycki.

Zespół Tomasza Wolaka w okresie roztrenowania rozegrał dwa mecze sparingowe. W ostatnim pokonał APN GKS Tychy 1:0, a jedynego gola zdobył Daniel Sobas wykorzystując w pierwszej połowie rzut karny.

Na boisku jednak trwała wyrównana walka. Pomimo większego doświadczenia zawodnicy rezerwy nie potrafili zdominować rywali, którzy szczególnie w pierwszej części gry mieli dużo swobody w środkowej strefie boiska. Ostatecznie jednak GKS II wygrał 1:0 i udanie zakończył rundę jesienną.

1795684_963886800304587_797666372786809261_n

W zespole GKS II Tychy zagrało kilku zawodników, którzy są dobrze znani tyskiej publiczności, ale nie są graczami GKS. Byli to Piotr Holewa (ostatnio Szczakowianka Jaworzno) i Łukasz Krzycki (zawodnik Piasta Gliwice). Ponownie zagrał też Daiji Kimura, który ostatnio grał w Calisii Kalisz. Nie wiadomo jednak który z wymienionych może zostać zawodnikiem GKS Tychy.

GKS II Tychy – APN GKS Tychy 1:0 (1:0). Bramka: Sobas (karny).
GKS II: Ł. Krzczuk – Holewa, Krzycki, Szczepanek, R. Białas – Błanik, Koczy, Kimura, Fraś, Marcin Grzybek – Sobas.
II połowa: Ł. Krzczuk – Oprzondek, J. Krzczuk, M. Granek, S. Białas – Bielawski, Maćkiw, Jędryka, Pawełczyk, Sobota – Bywalec