Pierwszej sparingowej porażki doznali zawodnicy ABR Tychy. Tyszanie grając w osłabieniu ulegli Leśnikowi Kobiór 1:3.

Tyszanie do trzeciego letniego meczu sparingowego przystąpili bez bramkarza oraz z jednym zawodnikiem mniej niż rywale. Szybko się to przełożyło na boiskowe poczynania.

Leśnik jeszcze przed przerwą zdobył dwa gole, ułatwiając sobie grę w kolejnych minutach meczu. Tyszanie jednak walczyli ambitnie, tracąc po zmianie stron tylko jednego gola. Gra przez cale spotkanie w dziesięciu dała drużynie bardzo dużo, a zaangażowanie i ambicja były godne podziwu. Honorowego gola zdobył Sławomir Nagórka, który w doliczonym czasie gry przeprowadził indywidualną akcję.

Ostatnim sparingowym rywalem ABR przed startem rozgrywek B-klasy będzie drużyna Kamionki Mikołów. Tyszanie w tygodniu odbywają dwie sesje treningowe – we wtorek o 18 i środę o 19:30 na sztucznym boisku przy ul. Edukacji.

Leśnik Kobiór – ABR Tychy 3:1 (2:0). Bramka: Nagórka.
ABR: Jarząb – Cituk, Michalak, Pawlak, Stryjewski , Dziubiński, Myszor, Głowacki, Nagórka, Glinkowski.