Rezerwa GKS Tychy kontynuuje serie gier sparingowych. Tyszanie w ostatnim wygrali z AKS Mikołów, a w próbie generalnej zmierzą się z Ruchem Radzionków.

W tygodniu tyszanie rozegrali mecz kontrolny z RKS Grodziec, który obnażył zespół z wszystkich słabości. Dużo lepiej podopieczni Tomasza Wolaka zagrali przeciwko AKS Mikołów.

Tyszanie wygrali 1:0 po golu Olafa Augustyniaka, który wykończył akcję Marcina Grzybka płaskim strzałem w długi róg. Okazji do podwyższenia wyniku było sporo, ale raziła też nieskuteczność. Goście natomiast dwukrotnie wyprowadzili groźną kontrę, ale defensywa tyszan nie dała się zaskoczyć i gola nie straciła.

c0a3eab00393c89313e8109bb6504a68_640

Przed zespołem trenera Wolaka jeszcze jeden mecz sparingowy. W próbie generalnej tyszanie zmierzą się z Ruchem Radzionków, który na pewno bardzo dokładnie sprawdzi przygotowanie do ligi.

GKS II Tychy – AKS Mikołów 1:0 (1:0). Bramka: Augustyniak.
GKS II: I połowa: Odyjewski – Jędryka, Banaś, Wróbel, Grzybek – Matusz, Sobas, Augustyniak, Wadas, Biskup – Bojarski. II połowa: Odyjewski – Wolak, Banaś (Majewski), Szczepanek, Majnusz – Holewa, Gajewski, Pustelnik (Lewicki), Pawełczyk, Musiolik – Kokoszka.