Sparingowe tempo podkręca OKS JUW-e Tychy. W ostatnim sparingu zespół z Jaroszowic pokonał 3:0 Polonię Międzyrzecze.

Goście od początku postawili twarde warunki, a ich atutem był niewątpliwie trener Jacek Mikolasz, który długie lata grał właśnie w JUW-e. Bezbłędnie jednak spisywał się Gąsior. Gospodarze przed przerwą stworzyli sobie dwie okazje, ale zabrakło wykończenia.

10811237_803666839690698_833193162_n

Po zmianie stron gra się mocno ożywiła, głównie z powodu wejścia na boisko Łukasza Gorkiego. Goście też szybko zaczęli opadać z sił, co dawało więcej miejsca tyszanom. W 61. min. Gorki celnie uderzając z rzutu karnego dał prowadzenie tyszanom, a dziesięć min. później podwyższył wynik strzałem po ziemi. Ten sam zawodnik mógł zdobyć hattricka, ale zmarnował drugiego karnego. W 84. min. Kamil Haśnik zdobył bramkę ustanawiając wynik meczu.

OKS JUW-e Tych – Polonia Międzyrzecze 3:0 (0:0). Bramki: Gorki 2, Kamil Haśnik.
OKS JUW-e: Gąsior (Szkudło) – Nyga, Wendreński, Michalski, Czarnecki – Sz. Woźniak, Robert Kaczmarczyk, Rafał Kaczmarczyk, P. Haśnik – Hornik, K. Haśnik Po przerwie grali Kryla, Józefowicz, Stachura, Gorki.