Hokeiści GKS Tychy dzisiaj rozegrają pierwszy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off PHL. Tyszanie zmierzą się w niem z MH Automatyka Gdańsk, a trener GKS nie może narzekać na sytuację kadrową.

Trener Gusov ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Podczas tegorocznych rozgrywek przerwa między sezonem zasadniczym, a fazą play-off była wyjątkowo długa więc zawodnicy mieli czas na regenerację i leczenie urazów.

– Mieliśmy dużo czasy, by porządnie wypocząć. Podczas całej przerwy zawodnicy otrzymali cztery dni wolnego. Popracowaliśmy też na siłowni i na lodzie. Ostatnie dni poświęciliśmy na dopracowanie szczegółów taktycznych, zwłaszcza przewag. Cieszymy się, że zawodnicy którzy przebywali na zgrupowaniu reprezentacji Polski i Ukrainy wrócili bez żadnych urazów – mówił oficjalnej stronie GKS Tychy Andrei Gusov.

Do pełnych treningów z zespołem wrócił już Bartłomiej Jeziorski i będzie on do dyspozycji trenera. Zabraknie jednak Alexandra Yeronau. Obrońca do gry wróci prawdopodobnie dopiero na kolejną fazę play-off.

Wciąż można zakupić bilety i karnety.
Mecze ćwierćfinałowe:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Ceny karnetów:
Karnet normalny: 140 zł
Karnet ulgowy: 95 zł
Karnet rodzinny: 240 zł

Ceny dla posiadaczy karnetów z sezonu zasadniczego:
Karnet normalny: 120 zł
Karnet ulgowy: 80 zł
Karnet rodzinny: 210 zł