Wielkie strzelanie urządzili sobie w Wielką Sobotę zawodnicy rezerwy GKS Tychy. Tyszanie pokonali 7:1 Sokoła Orzesze, a cztery gole zdobył Tomas Docekal.

Zespół rezerwy GKS Tychy był wzmocniony aż dziewięcioma graczami pierwszego zespołu. To zdecydowanie ułatwiło grę podopiecznym Tomasza Wolaka, który już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy meczu.

Kapitalne spotkanie rozegrał Tomas Docekal. Napastnik sprowadzony zimą z Piasta Gliwice zdobył cztery gole! Kolejne dwa jeszcze przed przerwą dołożył Marcin Wodecki. Po zmianie stron obie drużyny strzeliły po bramce, a na listę strzelców po stronie GKS II wpisał się Adrian Szlosarek.

Kolejny mecz rezerwa GKS rozegra na wyjeździe z Jednością Jejkowice.

GKS II Tychy – Sokół Orzesze 7:1 (6:0). Bramki; Docekal 4, Wodecki 2, Szlosarek.
GKS II Tychy: Misztal – Granek, Krzczuk, Kopczyk, Matusz – Dzięgielewski (40. Szlosarek), Szumilas, Dymowski (65. Pawełczyk), Mateusz Grzybek, Wodecki (46. Biskup) – Doczekal (46. Wysocki).