W Tychach ciągłe postępy robią młodzi Judocy. Zawodnicy UKA IPPON Tychy startowali w kolejnych zawodach, gdzie zdobyli medale i wyróżnienia.

Podopieczni Urszuli Bożek robią ciągłe postępy, a ich praca na treningach daje kapitalne efekty podczas startów. Ostatnio tyszanie wystartowali w International Judo League w Bytomiu, by dzień później udać się na Międzywojewódzki Turniej Judo do Sosnowca.

17917926_1371778382869022_253057928871501587_o

Tradycyjnie już tyscy judocy wrócili z medalami! W Bytomiu najlepiej spisała się Martyna Widera, która wywalczyła złoto w wadze 56 g. Brązowe medale natomiast otrzymali Blanka Naworcka (37 kg), Nadia Sroka (39 kg) oraz Marcel Pytel (39 kg). Startowali również Jluia Żmuda (IV miejsce, 36 kg), Patrycja Stefaniuk (IV, 52 kg) i Nikola Jarosińska (V, 37 kg).

W Sosnowcu tyszanom poszło jeszcze lepiej! Po złoto sięgnęli Dominik Żemła (38 kg) i Marta Simon (30 kg). Pozostali tyszanie – Sandra Mokry (27 kg), Martyna Reszke (30 kg), Szymon Fidor (25 kg) i Dawid Czerwiński (27 kg) wywalczyli srebrne medale!