Zawodnicy MKP Wodnika 29 Tychy wystartowali w kolejnych zawodach pływackich. Klub reprezentowało czterech tyszan, którzy zdobyli swoje kolejne medale.

Zawodnicy Wodnika 29 Tychy startowali w zawodach w Krakowie, które były zaliczane do Grand Prix Małopolski. Tyszanie spisali się bardzo dobrze.

15057864_1357285084290396_378080560_n

Dwa medale wywalczyła Anna Zawadzka, która wywalczyła srebro na 200 m stylem dowolnym i brąz na dystansie 50 m stylem dowolnym. W tej pierwszej konkurencji tyszanka musiała uznać wyższość cztery lata starszej rywalki z AZS AGH Kraków.

W swojej koronnej konkurencji brąz wywalczył Radosław Skierski. Tyszanin ustąpił miejsca na podium rok starszemu zawodnikowi Unii Oświęcim i medaliście MP z AZS AGH Kraków. Udany start zaliczył też Oskar Bieg na 200 m st. klasycznym. Zawodnik Wodnika uzyskał czas 2:23.90 co jest jego drugim rezultatem w karierze, a w Krakowie pozwolił mu zdobyć srebro.