Zespoły występujące w Tyskiej Lidze Futsalu wracają do gry po miesięcznej przerwie. Zapowiada się więc ciekawa futsalowa niedziela.

Miesięczna przerwa w rozgrywkach na pewno wywołała u zawodników dodatkowy głód rywalizacji. A to zapowiada jeszcze większe emocje niż zazwyczaj, szczególnie, że liga wchodzi w decydującą fazę.

Zmagania rozpocznie szlagierowo zapowiadający się pojedynek Bad Boys z Prawnikami, którzy wyrośli na „Czarnego konia” TLF. Faworytem są ci pierwsi, którzy mają na koncie siedem wygranych i remis i pewnie kroczą po mistrzostwo Tyskiej Ligi Futsalu. Nie mogą jednak zlekceważyć Prawników, którzy mają w swoich szeregach jednego z najskuteczniejszych zawodników w historii TLF – Michała Różyckiego. Prawnicy będą też chcieli wziąć rewanż za porażkę 2:7 w pierwszym meczu.

Ciekawie zapowiada się też mecz Hapoelu Beer Kebab z Magną Formpol. Obie ekipy walczą o pierwszą „czwórkę” i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Niedzielne granie zakończy mecz Piwkarzyków z przebudowanym zespołem Jesion. W okienku transferowym wykorzystali oni bowiem limit czterech zmian.

Harmonogram gier:
9:00 Prawnicy – Bad Boys
9:50 Piłkarscy Emeryci – Multi Polymers
10:40 Prawnicy – Magna Formpol (zaległy z 7 kolejki)
11:30 Multi Polymers – Jesiony (zaległy z 7 kolejki)
12:20 Hapoel Beer Kebab – Magna Formpol
13:10 Jesiony – Piwkarzyki

Rozgrywki Tyskiej Ligi Futsalu rozgrywane są w tyskiej Hali Sportowej, a wstęp na mecze jest darmowy.