GKS Tychy pokonał kolejną przeszkodę. Tyszanie na własnym lodzie pokonał 9:2 Polonię Bytom, przedłużając swoją serię zwycięstw.

Po pierwszej, bardzo niemrawej tercji, w której jedynego gola zdobył Jarosław Rzeszutko w 5. min. meczu tyszanie skuteczniej zagrali w drugiej części. Wówczas do bramki rywala dwukrotnie trafił Mikołaj Łopuski, a po razie Adam Bagiński i ponownie Rzeszutko.

Rysunek2

Goście wykorzystali słabszy moment tyszan, którzy przy prowadzeniu 5:0 nieco rozluźnili się. Efektem tego były dwie bramki strzelone przez zawodników Polonii. Na zakończenie drugiej tercji Marcin Kolusz zdobył szóstego gola dla GKS.

Trzecia część gry odbywała się pod dyktando tyszan. Bramki zdobyli Michał Kotlorz, Radosław Galant, a wynik spotkania na 9:2 ustalił Łopuski.

Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez Zuzannę Świder.

GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 9:2 (1:0, 5:2, 3:0)
1:0 Jarosław Rzeszutko – Mikołaj Łopuski – Maciej Kruczek (04:16)
2:0 Mikołaj Łopuski – Łukasz Sokół – Pavel Mojžíš (21:22) 5/4
3:0 Adam Bagiński – Michał Woźnica (24:03)
4:0 Mikołaj Łopuski – Artur Gwiżdż (26:24)
5:0 Jarosław Rzeszutko – Michał Kotlorz – Mikołaj Łopuski (35:49) 5/4
5:1 Gleb Łucznikow – Błażej Salamon (36:09)
5:2 Marek Wróbel – Jarosław Dołęga – Jakub Stasiewicz (37:30)
6:2 Marcin Kolusz – Mikołaj Łopuski (38:18)