Zarówno GKS II Tychy, jak i Ogrodnik Cielmice mają za sobą pierwsze gry sparingowe. Oba zespoły je przegrały.

GKS II Tychy mierzył się z Krupińskim Suszec, który w minionym sezonie zdominował ligę okręgową. Tyszanie dobrze się zaprezentowali, stawiając czoła zawodnikom, którzy mają za sobą występy w wyższych ligach. Zawiodła jednak skuteczność podopiecznych Piotra Mrozka.

Gospodarze natomiast wykorzystali dwie okazje. Przy pierwszej Marek Igaz był bezradny, w drugiej natomiast popełnił błąd i dał się uprzedzić zawodnikowi rywala. Krupiński wygrał 2:0, choć musiał mocno się napracować na ten wynik.

W zespole GKS II Tychy zagrał Tomasz Wolak, który był m.in. grającym trenerem Górnika 09 Mysłowice, a także Michał Łęszczak, walczący o angaż w GKS Tychy zawodnik APN.

Krupiński Suszec – GKS II Tychy 2:0 (0:0).
GKS: Igaz – Jędryka, Wolak, Niewiadomski, Holewa – Szlosarek, Łęszczak, Koczy, Szewczyk, Matusz – Kisielewski. II połowa: Igaz – Oprzondek, Granek, Maćkiw, S. Białas (R. Białas) – Konowski (Długajczyk), Biliński, Szczepanek, Winiarski, Wysocki – Pawełczyk.

Także Ogrodnik Cielmice musiał uznać wyższość rywala. Podopieczni Dariusza Grzesika ulegli na własnym boisku Fortunie Wyry 3:5, pomimo iż do przerwy prowadzili 2:1. Do bramki rywali trafił najpierw zawodnik gości, a drugiego gola zdobył Grzegorz Chrząścik.

Po przerwie lepiej spisywał się zespół gości, który przede wszystkim był skuteczniejszy w ataku i wykorzystał błędy defensywy Ogrodnika. W końcówce Żołneczko zdobył gola kontaktowego, jednak tuż przed końcem gry rywale zdobyli piątą bramkę wygrywając zasłużenie.

Warto zaznaczyć, że w bramce Ogrodnika stanął etatowy napastnik – Mariusz Barzycki. Pojawił się też testowany zawodnik, który ma wzmocnić linię obronną zespołu Dariusza Grzesika.

LKS Ogrodnik Cielmice – Fortuna Wyry 3:5 (2:1). Bramki: sam., Chrząścik, Żołneczko.
Ogrodnik: Barzycki – Klimas, Czyżo, zaw.testowany, Szojda -Sitek, Dejas, Stawicki, Żołneczko, Zając – Chrząścik.