Hokeiści GKS Tychy urządzili sobie trening strzelecki w Janowie. Tyszanie rozegrali bardzo dobry mecz i ograli tamtejszy Naprzód 11:1!

Zespół Jiri Sejby szybko rozpoczął swój festiwal strzelecki, bo już po 66 sek. gry Patryk Kogut otworzył wynik spotkania. Taki obrót spraw rozochocił tyszan, którzy w 7. min. zdobyli kolejnego gola. Tym razem bramkarza janowian pokonał Jarosław Rzeszutko, a po kolejnych trzech min. Josef Vitek zdobył trzecią bramkę. Wynik pierwszej tercji podczas gry w podwójnej przewadze ustanowił na sek. przed końcem Bartosz Ciura.

GKS TYCHY - COMARCH CRACOVIA KRAKOW

Strzelanie po przerwie rozpoczęli gospodarze. Kiedy na lodzie oba zespoły grały w czteroosobowych składach Kamil Kosowski skapitulował po strzale Łukasza Sękowskiego. Na więcej gospodarzy już stać nie było, a Marcin Kolusz wykorzystał kolejny okres gry w przewadze GKS. Po pół godz. gry na listę strzelców wpisał się Maxim Kartoshkin, a chwilę później Dawid Majoch. Ósmego gola jeszcze przed przerwą zdobył Filip Komorski.

Trzecia tercja była spokojna w wykonaniu obu zespołów, choć tyszanie wyraźnie szukali wyniku dwucyfrowego. Najpierw Mikołaj Łopuski zdobył gola nr dziewięć, a niespełna trzy min. przed końcem dorzucił jeszcze jedno trafienie. Wynik ustanowił Adam Bagiński, a GKS Tychy efektownie pokonał rywali 11:1.

Naprzód Janów – GKS Tychy 1:11(0:4, 1:4, 0:3).
0:1 Patryk Kogut – Josef Vítek – Maxim Kartoshkin (01:06)
0:2 Jarosław Rzeszutko – Marcin Kolusz – Mateusz Bryk (06:50)
0:3 Josef Vítek – Patryk Kogut – Maxim Kartoshkin (10:04)
0:4 Bartosz Ciura – Michael Kolarz (19:59) 5/3
1:4 Łukasz Sękowski – Jakub Piper – Marek Kosakowski (24:42) 4/4
1:5 Marcin Kolusz – Dawid Majoch – Mikołaj Łopuski (28:41) 5/4
1:6 Maxim Kartoshkin – Josef Vitek (29:17)
1:7 Dawid Majoch – Marcin Kolusz – Michael Kolarz (31:07)
1:8 Filip Komorski – Bartłomiej Pociecha – Mateusz Bepierszcz (38:52)