Siatkarki TKS Tychy poniosły kolejną porażkę w sezonie. Tym razem tyszanki 2:3 uległy na wyjeździe VC Victorii-MOSiR Cieszyn.

Pierwsze dwie partie były bardzo wyrównane, a o zwycięstwach decydowały detale. Te w pierwszym secie przemawiały na korzyść gospodyń pojedynku, które wygrały 26:24. W drugiej części lepsze były podopieczne Krzysztofa Pałki i Jacka Barana, które zwyciężyły do 23.

Rysunek2

Trzeci set od początku rozgrywany był pod dyktando cieszynianek. Zespół TKS popełniał sporo błędów, słabo również grając w ataku. Efektem tego było szybkie rozstrzygnięcie rywalizacji na korzyść Voctorii. Podobnie było w czwartej partii, z tym, że to tyszanki dominowały i wygrały do 16. Tie-break także było wyrównany, ale więcej zimnej krwi zachowała ekipa z Cieszyna i wygrała do 10.

VC Victoria-MOSiR Cieszyn – TKS Tychy 3:2 (26:24, 23:25, 25:10, 16:25, 15:10).