Siatkarze TKS Nascon Tychy dobrze rozpoczęli wyjazdowe spotkanie z Energą Pekpol Ostrołęka, jednak ostatecznie przegrali 1:3. Tyski klub pozyskał też nowego zawodnika.

Spotkanie w Ostrołęce, które otwierało rundę rewanżową I ligi, lepiej rozpoczęli tyszanie. Zespół Grzegorza Słabego w pierwszym secie kontrolował sytuację i wygrał do 23. W drugiej partii TKS także rozgrywał dobre zawody, ale musiał uznać wyższość rywali, którzy w końcówce wygrali 27:25.

Rysunek2

Trzeci i czwarty set także były wyrównane, ale nieco lepiej spisywali się gospodarze. Szczególnie w końcówkach, dzięki czemu wygrali obie partie do 22 i wygrali całe spotkanie 3:1.

Energa Pekpol Ostrołęka – TKS Nascon Tychy 3:1 (23:25, 27:25, 25:22, 25:22).
TKS Nascon: Kupisz, Lewiński, Nowosielski, Miller, Macek, Sobański, Siewiorek oraz Roch, Kiwior, Surma, Kozioł, Pić.

TKS Nascon Tychy pozyskał też nowego zawodnika. Umowę z pierwszoligowcem podpisał wychowanek MOSM Tychy – Adam Szymczak. Zawodnik ma wzmocnić rywalizację na pozycji libero.