Rezerwa GKS Tychy rozegrała kolejny sparing. Tyszanie zagrali z najstarszą grupą juniorów (U-19), a czwartoligowcy wygrali 2:0.

Skład rezerwy GKS Tychy w pierwszej połowie raczej przypominał ten, który mógłby walczyć co drugi tydzień na Stadionie Miejskim Tychy. Tomasz Wolak bowiem desygnował do gry Igaza, Górkiewicza, Boczka, Błanika, Bukowca, Bociana i Wodeckiego, czyli zawodników drugoligowych. Stawkę uzupełnili również trenujący pod okiem Kamila Kieresia Łęszczak, Marcin Grzybek, Błanik, Szumilas i Nieśmiałowski.

WOJCIECH SZUMILAS PAWEL SOBOLEWSKI

Drugoligowcy w pierwszej połowie przeważali i zdobyli dwa gole. Ich autorami byli Dawid Błanik i Marcin Wodecki. Po zmianie stron na placu gry pojawili się zawodnicy, którzy walczą na czwartoligowym froncie. Gra stała się bardziej wyrównana, ale wynik nie uległ zmianie.

GKS II Tychy – GKS Tychy U-19 2:0 (2:0). Bramki: Błanik, Wodecki.
GKS II: I połowa: Igaz – Łęszczak, Górkiewicz, Boczek, Marcin Grzybek – Błanik, Bukowiec, Bocian, Szumilas, Wodecki – Nieśmiałowski. II połowa: Krzczuk – Holewa, S. Białas, Pawłowicz, Gniadek – Augustyniak, Gajewski, Biskup, Matusz, S. Granek – Kozok. Grali również: R. Białas, Miotk.
GKS Tychy U-19: Topór – Ostolski, Wróbel, Kiwior, Pipia – Pryszcz, Drabik, Rośkowicz – Wróblewski, Bojarski, Musiolik. Grali również: Jakubek, Kokoszka, Pustelnik, Wadas, Fortuna.